About

افزودن نوشته در وردپرس

در پنل مدیریت وردپرس از منوی “نوشته ها” به زیر منوی افزودن نوشته بروید.

خواهید دید که صفحه ای مشابه زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد.

پیش از هر چیز برای اینکه قادر باشید تمامی امکانات ویرایشگر را مشاهده کنید، مطابق تصویر بر روی دکمه ای که با شماره 1 اشاره شده کلیک کنید تا ردیف دوم دکمه های ویرایشگر برای شما نمایان شود.

حالا در ناحیه ی شماره 2  عنوان نوشته خود را وارد نمایید. عنوان شما نباید خیلی طولانی باشد.

در ناحیه مشخص شده  نوشته خود را وارد نمایید. در این بخش میتوانید با دکمه های موجود در بالای ویرایشگر به نوشته ی خود استایل بدهید. استفاده از دکمه های ویرایشگر بسیار ساده است.

حتما توجه کرده اید که بسیاری از وبسایت ها، بخشی از مطلب را به شما نمایش میدهند و برای خواندن ادامه ی مطلب لازم است که روی دکمه ی ادامه مطلب کلیک کنید تا مطلب کامل به نمایش در بیاید. در صورتی که شما هم میخواهید همین کار را انجام دهید، کافی است مطابق تصویر زیر، در قسمتی از مطلب که مایلید در ادامه نمایش داده شود، روی دکمه زیر کلیک کنید تا یک تگ more در میان مطلب شما ظاهر شود.

هر مطلبی که مینویسید میبایست در دسته بندی قرار بگیرد. دسته بندی ها را میتوانید با سادگی با مراجعه به منوی “نوشته ها” و رفتن به زیر منوی “دسته ها” ایجاد کنید. در ناحیه شماره 4 میتوانید یک یا چند دسته بندی برای مطلب خود تعیین کنید. در صورتی که برای مطلبی دسته بندی تعیین نشود، مطلب در دسته ای با عنوان “دسته بندی نشده” قرار خواهد گرفت. در صورتی که میخواهید بدون رفتن به صفحه مربوط به دسته ها، به صورت سریع برای خود یک دسته بندی ایجاد کنید، کافی است در زیر ناحیه شماره 4  روی لینک   + افزودن دسته تازه کلیک کرده و دسته بندی دلخواه خود را به وبسایتتان اضافه نمایید.

در ناحیه شماره  5برچسب های مطلب را وارد نمایید. کافی است پس از اضافه کردن هر برچسب به سادگی دکمه اینتر را فشار دهید تا برچسب به لیست برچسب ها افزوده شود.

حالا به سراغ ناحیه شماره 6  یا “تصویر شاخص” میرویم. توجه داشته باشید که این ناحیه در نوشته ی شما خیلی مهم است.
انجام این کار بسیار ساده است. کافی است روی لینک “قرار دادن به عنوان تصویر شاخص” کلیک کنید و سپس یک تصویر به دلخواه خود آپلود کرده و آن را به عنوان تصویر دلخواه خود انتخاب نمایید.

تا اینجا نوشتن و آماده سازی نوشته به اتمام رسیده است و حالا میخواهیم آن را منتشر نماییم. تمام آنچه برای تعیین وضعیت یک نوشته نیاز داریم در ناحیه شماره 3 در اختیار ما قرار میگیرد. شما در این بخش بجز انتقال مطلب به زباله دان، سه انتخاب مهم دارید که در بخش محصولات نوضیح داده شد.

ویرایش یک نوشته در وردپرس :

جهت ویرایش یک نوشته در وردپرس در پنل مدیریت، از منوی “نوشته ها” به زیر منوی همه نوشته ها مراجعه نمایید.

حالا در لیستی که به شما نمایش داده شده است روی نوشته مورد نظر کلیک کنید تا مجددا صفحه ویرایش مطلب برای شما باز شود.

وقتی ویرایش مطلب به پایان رسید، کافی است مطابق تصویر زیر بر روی دکمه به روز رسانی کلیک کنید.

جهت ویرایش نوشته ها در وردپرس، پست مربوط به این بخش را مشاهده نمایید.